Firma Hajduk Warzywnictwo jest jednym z większych producentów warzyw. Warzywa uprawiamy od 2006 roku. Naszym głównym priorytetem jest dbałość o jakość produkcji. Nasze warzywa posiadają certyfikat GlobalGap zapewniający o bezpieczeństwie produktu. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie każdego z pracowników, wysoki poziom wiedzy i kompetencji oraz rzetelność wykonywanej pracy.

Od 2008 roku jesteśmy członkiem Grupy Producenckiej POLAN, w ramach, której stosujemy wspólne zasady produkcji, marketingu, ochrony środowiska oraz sprzedaży produktów.

Nasze pola są w całości nawadniane, zabiegi agrotechniczne wspomaga technologia AgroGPS. Nasze produkty to: sałata lodowa, ziemniak, brokuł, topinambur, nasiona traw, cebula, marchew, cykoria, buraczek czerwony.

Jako nowoczesne gospodarstwo rolne wzorujemy się na doświadczeniach najlepszych gospodarstw europejskich. Poszukujemy coraz to lepszych rozwiązań, stosowanych w nowoczesnych uprawach rolnych. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest międzynarodowy certyfikat GlobalGAP, który oznacza także, że pracujemy zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Rolniczej (Good Agricultural Practice).

Nasza praca wielokrotnie została doceniona, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Jednak naszą największą dumą jest uznanie Klientów. Doceniają oni sprawną, terminową realizację zamówień oraz miłą i rzetelną obsługę. Staramy się, by z roku na rok współpraca z klientami, dostawcami i partnerami handlowymi powodowała nieustanny rozwój naszych relacji.

Additional information